Patronat Automobilisty

Magazyn Automobilista tradycyjnie już wspiera nasz zlot. Zapisani uczestnicy mogą liczyć na numery archiwalne w swoich pakietach.

A co znajdziecie w najnowszym numerze?

VW Scirocco… – samochód, który na przełomie lat 70. i 80. szokował na drogach, nie tylko w Polsce, przednionapędowy, zwinny, włoski design Giugiaro, co dalej zrobili z nim Niemcy w VW – warto zobaczyć II generację Scirocco i porównać z projektem! I zupełnie inne klimaty – dostojeństwo, powaga, ale i świetny biznes dla odradzającej się gospodarki niemieckiej – Mercedes 300s. Do tego Ford Thunderbird – popatrzcie, czym

chciał wygrać z Corvettą! Myszka, która wcale nie była szara, czyli Fiat Topolino – protoplasta pięćsetki czy sześćsetki? – przeczytajcie sami! Miałem sen, sen o potędze – powiedział Soichiro Honda na wyspie Man i oto jego pierwsze spełnienie – Honda Dream CA77E. Kalosz czyli NSU 501T – prosty do renowacji? Jak Richard „Dick” Nesbitt projektował Mustanga II – wszystko w ekskluzywnym wywiadzie dla „Automobilisty”. I jeszcze sponsoring w F1 – jak to się zaczęło? Co zrobić, kiedy nie święcą reflektory – szybki, ale dokładny poradnik dla każdego kierowcy.