Zapisy

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Możliwe jest dopisanie do listy uczestników w biurze zlotu na miejscu imprezy do wyczerpania przygotowanych numerów startowych i pakietów.

Potwierdzeniem uczestnictwa w zlocie jest wypełnienie formularza oraz dokonanie wpłaty na konto za wybrane opcje. Uczestnicy, którzy chcą wziąć udział w rajdzie nawigacyjnym, chcą otrzymać gadżety zlotowe, wziąć udział w konkursach, kolacji muszą być zarejestrowani.

Cześć wystawowa, strefa piknikowa i wykłady nie wymagają rejestracji uczestników.

Pojazdy włoskie będą wpuszczane na teren zlotu również bez zapisów. W przypadku małej ilości wolnego miejsca pojazdy niezapisane będą odsyłane na parking gości niezależnie od marki.

W skład pełnego pakietu zlotowego wchodzą:

  • identyfikatory (dla 2 osób)
  • materiały od sponsorów
  • numer startowy
  • pamiątkowe naklejki
  • unikalna pamiątka zlotu

Limit załóg na rajd nawigacyjny to 40 załóg!

Opłata zlotowa wynosi 50 PLN. 

Opłata za udział w rajdzie nawigacyjnym wynosi 30 PLN. – NA TEN MOMENT ZAPISY NA RAJD SĄ ZAKOŃCZONE

Wstęp dla odwiedzających jest darmowy!

Noclegi zorganizowane w sąsiedztwie terenu zlotu w Hostelu Smoszewo. Część pokoi zlokalizowana jest w tzw. segmentach ze wspólną łazienka. http://hostelsmoszewski.eu/pokoje/ Koszt noclegu to 50 PLN / os / noc ze śniadaniem

Noclegi na ten moment są wprzedane, zapasowe bazy noclegowe zebraliśmy w tym wpisie

Wieczorem w sobotę na terenie Dworu zostanie zorganizowana uroczysta kolacja. Wstęp na kolację będą mieli wyłącznie zapisani uczestnicy. Koszt kolacji to 70 PLN / os

Tegoroczne wzory koszulek zlotowych. Koszt 30 PLN / szt.

Formularz wylicza należną kwotę za zlot.

Płatności realizowane są przez system DotPay. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany/a do systemu płatności. Jeśli nie zrealizujesz wpłaty od razu, w mailu z potwierdzeniem zapisu masz link do wykonania przelewu. W przypadku rezerwacji noclegów opłata musi być wykonana w maksymalnie 2 dni od daty zapisu, w przeciwym wypadku jest anulowana.

Dane zbierane są wyłącznie do celów rejestracji i wypełnienia pisemnych formularzy zgłoszeniowych. Informacje nie będą przekazywane osobom trzecim ani sponsorom!

Pełny regulamin płatności dostępny jest tutaj. Zapisując się wyrażasz zapoznanie się z regulaminem i jego przyjęcie.

Pytania? Wątpliwości? Proszę kierować na email kontaktowy: zlot@forzaitalia.pl